Tučně vyznačené zápasy jsou označeny jako domácí utkání.

(pitrs, 12. 6. 2011 13:39)

tak uz sem se vykecal a dam prostor ostatnim,tak si to do pristiho tydne srovnejte v hlavach,v kalendari atd a chci slyset jasna stanoviska a data

domluva

(pitrs, 12. 6. 2011 13:37)

dnes treba stacilo po zapase rict kdy a jak kdo muze na ty pripravne zapas y dle toho se mohli zacinat nasmlouvavat turnaje ne utecete,tak to je k hovnu.A stejne porad nejsme tym,misto abychom si sedli rozebrali hrua v klidu si vyrikaly chyby nebo jen pokecali o ptakovinach atd,tak porad tiu jsou jen utok a obrana.Utok se sbali jde do pr....,obrana zase spolu,jen hlouckovani.Na to nemusim byt psycholog,to vidi u nas v tymu i slepej na rozdil od ostatnich.Takovou atmosferu jsem uz dlouho nezazil,mozna tak zpetne kdyz to vezmu tak na zakladce.SUper nase vizitka

zapas

(pitrs, 12. 6. 2011 13:28)

je problem branit az od pulky ,kdyz vedeme 3-0 zonove?ne neni.A na fyzicku to vymlouvat nebudete,mate moznost ze sebou neco delat,jasne nemuze byt kazdej na tom tak fyzicky dobre jako Ondra,ale kdyz stojite metr od chlapa ktery ma balon a jste lini udelat k nemu ten krok,tak to nebude o fyzicce ale o lenostia o spolehani na ostatni,ze to nejak zvladnou,vysledek nasi 2 a 3 inkasovane branky.A take se mi nelibi neustale reci s rozhodcim,misto abyste se venovali hre.Obzvlaste Krepo ted narazim na tebe,protoze si sam rozhodci tak tomu nerozumim.Nikdo nejsme neomylnej,ale ty snim porad povedez reci.A mel sem dnes vzit kameru alespon bych mel dukaz a moh vam ty chyby ukazat.Napr zkazui se prihravka a dotycny misto aby se snazil chybu odcinit ,tak radeji stoji a diva se zda to ti vzadu zvladnou.Kurva tak to je co ,udela se chyba ,fajn nevadi ,ale snazim se ji odcinit nebo nejak pomoc a neroztahnu ruce a nic a zacnu kecat,to je k hovnu a to delate vsichni.Kdyz se neco zkazi neva jsme jenom lidi ale jde o pristup kazdeho z nas

da

(pitrs, 12. 6. 2011 13:17)

nesouhlasim s tebou,da se to vydrzet a vim o cem mluvim.Z Alcatrazem sme takto odehrali par zapasu a vyhrali jsme je dokonce jsme hrali i o jednoho min.Ale ponevadz nekomunikujete na hristi ,tak to dopadna v nasem pripade vzdy obracene.I presto ze nyni je ten tym fotbalovejsi,ale nema dusi bojovnost.A Ondra to tam sam neurve.Staci u fotbalu myslet a dnes se mohlo zase vyhrat a ne podelat vyhrany zapas.Proc se nebrani od puklky zonove kdyz vedeme po puli 3_0 to neumite a nebo se stahne jeden utocnik vice dozadu a bude hrat ztazenej.

priprava

(pitrs , 12. 6. 2011 13:11)

A potom nechci nikoho slyset,ze se nehraji zadne pripravne zapasy,kdyz vsichni zdrhnou a nikdo nic nerekne.Protoze na ty turnaje je potreba se prihlasit s predstihem a zacit budovat tym .Takze potom brecet muze kazdy na svym hrobe,ze nehraje.Nechavam Ondrovi volnou ruku pro turnaje,kdyz vidim tak obrovsky zajem ze stany FC Vikingove,at si udela tym z hracu kteri jsou mu schopni prislibit ucast vcas.zatim zdar

Příprava

(Křepa, 12. 6. 2011 13:05)

Peťo tak napiš kdy máme nějaký turnaje naplánovaný! Já nemůžu každej týden a potřebuju to vedět taky nějakou dobu dopředu! Jinak dneska nám chyběl hráč na střídání! nedá se to vydržet běhat ve čtyřech celej zápas! bohužel!!!

zapas

(pitrs, 12. 6. 2011 13:01)

k zapasum uz se vyjadrovat nema cenu je to zbytecne!!!!Jo mimochodem diky ,ze jste opet temer vsichni zdrhli a domluvili se jak to bude dal,viz priprava,takze na pristi zapas doneste vsichni modre dresy.A daji se Ondrovi na pripravne zapasy vidim,ze vsichni projevili zajem a soudrznost,jak budeme nadale fungovat.Takze prosim vsechny modre dresy Ondrovi,ktery jevi nejaky zajem jako jediny.Ponevadz da si dohromady tym na pripravne turnaje v male a potrebuje dresy,kdyz neni zajem z vasi strany.

Neděle

(Křepa, 7. 6. 2011 23:02)

Kluci já v neděli nemůžu! pískám v sobotu v Přerově a pak zůstávám u mladé, takže nebudu! Jinak sháním sponzora a asi budou 2 litry :-) ale ještě nevím jak to použit :-D tak ahoj

Příští sezóna

(Marťas, 7. 6. 2011 10:28)

Ahojte všichni.
Zejména pro Peťasa,tím to nemyslím nějak špatně,ale místo nějaké kamery bysme se měli spíš dohodnout co dál.
Nevím proč to furt řešíme to hádání a todle tomu akorát přispívá.
Akorát bysme se měli nějak zamyslet,ať důstojně odehrajeme zbytek sezóny a potvrdíme to 4.místo. Byla by určitě škoda se na to vykašlat a skončit hůře.

Proto je důležité, abysme vůbec zajistili,že v neděli 10:30 přijdeme v dostatečným počtu hráčů.Poslední zápas taktéž, je sobota.

Navíc je důležité opravdu vybrat od každého 350Kč na to hřiště.
Tj. 6x 350Kč = 2100 Kč. Jak jsem slíbil, zbytek do 3200Kč ( tj.1100Kč ) na celou sezonu doplatím já. Minule se mi fotbal zhnusil tím,jak to kopali furt pryč a jen se chodilo pro balon.To v Křelově odpadne a myslím že naší hře to hodně prospěje to zrychlení.Jsme mladí kluci,hrajeme spolu první sezonu,tak si myslím že vzhledem ke všem okolnostem ( zejména k začátku podzimu ) je 4.místo krásný.

A co jsem ještě chtěl : úkol pro všechny na příště doneste všichni nějaké návrhy turnajů, nejlépe písemně, na kterých se musíme opravdu domluvit!!!
Nerad bych aby se zase den před turnajem sháněli hráči. Buď budeme vystupovat jako klub posílený třeba o jednoho, dva dobré hráče, což je pro ty turnaje nutné, nebo si každý bude shánět hráče sám, což bych nerad.
Tím apeluji na všechny,aby si řekli co a jak v práci ap.
Už teď vím,že máme možnost první 3 soboty hned jet na turnaj.
Takže chci slyšet odpovědi od všech.
A byl bych rád,kdyby s náma jezdil Peťa alespoň jako trenér a podpora i když nebude moct hrát.

A taky co a jak s těma novýma hráčena, jestli vzít jednoho nebo dva,a kdo bude hrát obranu,útok ap. ...